Lumia 830 Gold
Fillimi Etiketat Lumia 830 Gold

Etiketa: Lumia 830 Gold

Microsoft lanson modelet Lumia 930 dhe Lumia 830 nga ari

Microsoft sapo ka njoftuar për lansimin e dy versioneve të veçanta nga ari të modeleve të saja ekzistuese, Lumia 930 dhe Lumia 830. Këto versione...