Lumia 930 gold
Fillimi Etiketat Lumia 930 gold

Etiketa: Lumia 930 gold

Microsoft lanson modelet Lumia 930 dhe Lumia 830 nga ari

Microsoft sapo ka njoftuar për lansimin e dy versioneve të veçanta nga ari të modeleve të saja ekzistuese, Lumia 930 dhe Lumia 830. Këto versione...