Lumia 940
Fillimi Etiketat Lumia 940

Etiketa: Lumia 940

Microsoft pritet të lanosn modelin Lumia 940

Microsoft pritet të lanson modelin Lumia 940 më vonë gjatë këtij viti dhe bazuar në thashetheme, ky model pritet të ketë specifika harduerike mbresëlënëse,...