Mac
Fillimi Etiketat Mac

Etiketa: Mac

Apple Siri do të vijë edhe në pajisjet Mac me versionin...

Apple Siri aktualisht është në dispozicion për pajisjet iPhone dhe iPad, kurse tani sipas një raporti të fundit po flitet se Siri do të...

Lansohet version i ri i shfletuesit Opera për sistemet Windows dhe...

Opera ka njoftuar sot për lançimin e versionit të fundit të shfletuesit të tyre Opera 21 i cili nga tani është në dispozicion për...

Apple Mac mbush 30 vjet

Sot Apple kishte ndryshuar ballinën e uebfaqes së tyre kryesore dhe kishte publikuar një video të shkurtër nga YouTube duke festuar kështu 30 vjetorin...

Skype, thirrje falas duke përdorur Click To Call

Gjërat më të mira në jetë janë falas. Pra, Skype ka njoftuar sot për një përditësim të mrekullueshëm, dhe ai është funksioni Click to...