MacBook Air 11 inç
Fillimi Etiketat MacBook Air 11 inç

Etiketa: MacBook Air 11 inç

Lansohen MacBook Air 2014 me procesor më të shpejtë dhe çmim...

Apple ka përditësuar të dy modele MacBook Air 11 inç dhe MacBook Air 13 inç me procesor më të shpejtë nga Intel Core Haswell...