Malware
Fillimi Etiketat Malware

Etiketa: Malware

Zbulohet malware në Apple Store i cili u dërgon SPAM listës...

Është pritur që të ndodhë herët a vonë. Kjo vërteton se nuk ka platformë që është imune ndaj sulmeve të hakerëve dhe përjashtim nuk...

Kushëriri i madh i Stuxnet, njihuni me Flame

Kaspersky Lab ka zbuluar nje program keqbërës jashtzakonisht të sofistikuar i cili përdoret aktivisht si armë kibernetike për të sulmuar entitete në disa shtete....