McAfee
Fillimi Etiketat McAfee

Etiketa: McAfee

McAfee nxjerr një pako për siguri “LiveSafe”

Në ditët e sotme, kërcënimet e sigurisë në pajisje teknologjike ndikojë të çdo konsumator, pavarësisht nga sistemi operativ ose pajisja që përdorni. Me këtë mendim,...

Xerox dhe McAfee prezantojnë Demo printerin me sistemin e sigurisë

Të martën gjatë konferencës FOCUS12 e organizuar nga McAfee, Xerox dhe McAfee kanë ekspozuar printerin e parë multifunksional  në rrjet i cili do të...