Mergim Cahani
Fillimi Etiketat Mergim Cahani

Etiketa: Mergim Cahani

Njihuni me Themeluesit e 2014-ës: Gjirafa, përgjigja e Shqipërisë dhe Kosovës...

Në një intervistë dhënë kohët e fundit për StartupYard, themeluesi i Gjirafa-s Mërgim Cahani, ka shpjeguar në detaje të plota, planet për makinën e...