Micromax Yureka
Fillimi Etiketat Micromax Yureka

Etiketa: Micromax Yureka

Lansohet smartphone-i Micromax Yureka me CyanogenMod

Micromax ka lansuar smartphone-in e tyre të parë me ndërfaqen CyanogenMod dhe quhet Micromax Yureka. Ky smartphone u lansua në Indi dhe do të shitet me...