Micromax
Fillimi Etiketat Micromax

Etiketa: Micromax

Lansohet smartphone-i Micromax Yureka me CyanogenMod

Micromax ka lansuar smartphone-in e tyre të parë me ndërfaqen CyanogenMod dhe quhet Micromax Yureka. Ky smartphone u lansua në Indi dhe do të shitet me...