Microsoft Outlook
Fillimi Etiketat Microsoft Outlook

Etiketa: Microsoft Outlook

Parlamenti Evropian ndalon përdorimin e aplikacionit të ri Microsoft Outlook

Disa javë më parë Microsoft ka lancuar aplikacionin për mail-a Outlook. Aplikacioni është në dispozicion për platformat iOS dhe Android dhe duket të jetë goxha i...