Microsoft Remote Desktop
Fillimi Etiketat Microsoft Remote Desktop

Etiketa: Microsoft Remote Desktop

Lansohet aplikacioni përfekt “Microsoft Remote Desktop” për iOS dhe Android

Microsoft ka lansuar aplikacionin e ri "Microsoft Remote Desktop" për platformën Apple iOS dhe Google Android, aplikacion ky që ju mundëson tu qaseni kompjuterit...