Microsoft Surface Pro 3
Fillimi Etiketat Microsoft Surface Pro 3

Etiketa: Microsoft Surface Pro 3

Microsoft lanson versione të ndryshme të tabletit Surface Pro 3

Microsoft ka lansuar versione të ndryshme të tabletit Surface Pro 3 me harduer të përditësuar duke i ofruar ato tek klientët në varësi të...

Publikohet reklama e parë e Microsoft Surface Pro 3 [video]

Microsoft ka publikuar sot reklamën e parë për tabletin e tyre Surface Pro 3, i cili është dizajnuar posaçërisht për të mundësuar përdoruesve zëvendësimin e laptopve me ketë tablet...

Microsoft Surface Pro 3 dhe Surface Mini prezantohen javë e ardhshme

Sipas një raporti të fundit nga The Verge, Microsoft në një ngjarje të organizuar javën e ardhshme prtiet të njoftojë për dy tablet të ri,...