Microsoft Surface
Fillimi Etiketat Microsoft Surface

Etiketa: Microsoft Surface

Microsoft thuhet se do ta shuaj biznesin e tabletve Surface

Një thashetheme mjaft interesante ka dalë në lidhje me biznesin e tabletve Microsoft Surface. Si duket kompania nuk është shumë e interesuar në lidhje me...

Microsoft Surface Pro 3 dhe Surface Mini prezantohen javë e ardhshme

Sipas një raporti të fundit nga The Verge, Microsoft në një ngjarje të organizuar javën e ardhshme prtiet të njoftojë për dy tablet të ri,...

Microsoft Surface Mini vjen më 20 Maj?

Microsoft ka lëshuar ftesa për datën 20 Maj, duke i ftuar gazetarët në një "mbledhje të vogël" për të festuar tabletin e tyre Microsoft...

Gjenerata e re e Microsoft Surface-it vjen me 23 Shtator

Thashethemet rreth gjeneratës së ardhshme të tabletit Microsoft Surface janë shfaqur nëpër internet që një kohë të gjatë dhe sipas uljes së çmimeve kohën...

Video Praktike: Microsoft Surface

Tableti Microsoft Surface ka bërë debutimin i tij në Tetor të vitit 2012. Video dhe fotot që kemi paraqitur më poshtë janë pikërishtë për...

Microsoft shfaq një video ilustrim për Windows 8.1

Microsoft ka shfaqur disa detaje të reja rreth përditësimit të Windows-it të tyre Windows 8.1, kompania ka lëshuar edhe një video që tregon disa...