Microsoft Windows 8
Fillimi Etiketat Microsoft Windows 8

Etiketa: Microsoft Windows 8

Mouse i ri Genius Ergo 8800 me 7 butona dhe modë...

Kompania Genius ka shtuar një produkt të ri në gamën e gjerë të mouse-ve. Ky mouse i ri quhet Genius Ergo 8800 që ka...

Sistemit operativ Windows 8, i kthehet butoni Start

Sipas disa thashethemeve flitet se Microsoft do ta kthej përsëri butonin Start tek sistemi operativ Windows 8, në përditësimin e ardhshëm Windows 8.1 që pritet...