Mike Lazaridis
Fillimi Etiketat Mike Lazaridis

Etiketa: Mike Lazaridis

Themeluesi i BlackBerry-it Mike Lazaridis lë kompaninë

BlackBerry ka njoftuar së ish kryeshefi ekzekutiv dhe njëri ndër themeluesit e BlackBerry-it, Mike Lazaridis do të largohet nga kompania nga 1 Maji. Jemi mirënjohës...