Minecraft Pocket Edition
Fillimi Etiketat Minecraft Pocket Edition

Etiketa: Minecraft Pocket Edition

Video Praktike: Minecraft shet 14 milionë kopje për PC

Minecraft po fiton dhe po bëhet shumë e popullarizuar. Janë bërë gati pesë vjet që kur zhvilluesit kishin lansuar ketë lojë në publikë dhe...