Monitor
Fillimi Etiketat Monitor

Etiketa: Monitor

Samsung lanson 5 monitor të ri të lakuar

Samsung ka njoftuar për lansimin e 5 monitorëve të ri të lakuar, të cilët vijnë me madhësi që fillojnë prej 23.5-inç deri në 31.5. Modeli Samsung SE501c vjen në...

Lansohet Monitori Dell 28 inç 4K

Në ngjarjen CES, Dell prezantoi Monitorin P2815Q 28 inç 4K, me rezolucion 3850 x 2160 piksela i cili do të lansohet në treg në...

Sharp zbulon ekranin IGZO 32 inç 4K

Sharp ka zbuluar monitorin profesional PN-K321, të cilet mburren me rezolutën 4k më 3840x2160 dhe diagonale 32 inç. Është i pajisur me teknologjinë e tyre...

LG prezanton monitorin Touch 10 për Windows 8

LG ka njoftuar për monitorin e tyre të ri LG Touch 10 që është projektuar posaçërisht për sistemin operativ të Microsoft-it Windows 8. LG Touch...

Monitor LG 29EA93 29” në Nëntor

Monitor LG 29EA93 nga kompania prestigjioze LG do të paraqitet në treg këtë nëntor. Ky monitor karakterizohet me një madhësi prej 29 inç, me...

PC Vizio zyrtarisht do të dalë në qershor

Sipas agjencisë  FCC  është thëne që PC Vizio do të dalë së shpejti. Edhe pse kemi shpresuar qe deklarata zyrtare do jetë në shumë detaje...