Moto E
Fillimi Etiketat Moto E

Etiketa: Moto E

Lansohet Moto E i ri me LTE dhe ekran më të...

Kompania Motorola për ditën e sotshme kishte paralajmëruar se do të jap një lajm të rëndësishëm dhe si duket e ka bërë. Ata zyrtarisht...

Moto E shfaqet për shitje online para së të lansohet zyrtarisht

Tecnoblog ka hasur në listimin e smartphone-it të përfolur Moto E në një uebfaqe braziliane për shitje online, Fast Shop. Aty është parë gjithashtu...

Rrjedhin karakteristikat e smartphone-it “Moto E”

Sipas spekulimeve të një rrjeti brazilian, Motorola është gati të lansoj një smartphone të ri, super të lirë, të quajtur sipas tyre Moto E....