Moto X
Fillimi Etiketat Moto X

Etiketa: Moto X

Zyrtare: Lansohet Motorola Moto X

Në ngjarjen IFA 2014, Motorola ka zyrtarizuar modelin e ri të smartphone-it, Motorola Moto X. Motorola Moto X vjen me një ekran të plotë OLED...

Motorola Moto X nga 14 Janari në Evropë?

Pas suksesit me shitjen marramendëse të Moto G-së, Motorola është duke planifikuar që të shtoj edhe një smartphone tjetër në listën e produkteve  për...

Motorola në plan një tablet Moto X

Motorola se fundmi ka lansuar smartphone-in Moto X, smartphone ky që mund të personalizohet me një seri dizajnësh të ndryshme nëpërmjet Moto Maker, mirëpo...

Lansohet Moto X

Motorola tanimë zyrtarishtë ka lansuar smartphone-in Moto X për të cilin është folur shumë, gjatë javëve të fundit. Smartphone-i vjen me disa karakteristika interesante dhe...

Kur do të lansohet Moto X?

Smartphone-i me më se shumti spekulime Moto X, me në fund e ka një datë lansimi që është paralajmëruar të jetë 1 Gushti. Tanimë është konfirmuar kjo...

Shfaqet edhe video reklama për Motorola Moto X

Në fundjavën që shkoj pamë disa imazhe nga Eric Schmidt për Motorola Moto X, kurse tani kemi edhe videon që është shfaqur si reklamë...

Eric Schmidt shfaqet në publik me smartphone-in Moto X

Në një konferencë për biznes Allen&Co udhëheqësi i Google-it Eric Schmidt është shfaqur me Smartphone-in ende të pa publikuar Motorola Moto X dhe Corriera...

Ketë javë një ngjarje nga Motorola, mirëpo jo për Moto X

Një ngjarje misterioze e planifikuar nga Motorola për javën e ardhshme me sa duket nuk do të përqendrohet në reklamën e fundit të kompanisë...

Moto X, reklamohet para lansimit

Motorola Mobility të martën ka publikuar një reklamë të re për smartphone-in e tyre të ardhshëm që pritet të lansoj Moto X, një pajisje...

Motorola X Phone i përfolur do të lansohet këtë verë si...

Ka një kohë të gjatë që janë dëgjuar thashetheme në lidhje me smartphone-in Motorola X, e që tani është konfirmuar nga udhëheqësi i Motorola-s,...