Motorola Moto 360
Fillimi Etiketat Motorola Moto 360

Etiketa: Motorola Moto 360

Zyrtarizohet Motorola Moto 360

Motorola më në fund ka zyrtarizuar orën e mençur Moto 360 dhe pajisja tani më është dispozicion për të blerë në SHBA me çmim...