Motorola Moto E
Fillimi Etiketat Motorola Moto E

Etiketa: Motorola Moto E

Zyrtarizohet Motorola Moto E për vetëm 117 $

Dje kemi bërë njoftimin se smartphone-i Motorola Moto E është listuar në një ueb faqe braziliane për shitje online edhe pse ky i fundit ende...

Motorola Moto E brenda pak javësh

Është mëse e vërtet që Motorola po përgatitet për diçka të madhe. Fotografi të ndryshme kanë filluar të qarkullojnë nëpër forume dhe portale të...