Motorola Moto G
Fillimi Etiketat Motorola Moto G

Etiketa: Motorola Moto G

Motorola Moto E brenda pak javësh

Është mëse e vërtet që Motorola po përgatitet për diçka të madhe. Fotografi të ndryshme kanë filluar të qarkullojnë nëpër forume dhe portale të...

Vlerësim: Motorola Moto G

Është e vërtet që Moto G është një telefon i prodhuar ekskluzivisht nga Motorola, por është e qartë që kompania e cila e zotëronte...

Përshtypjet e para për kamerën e Motorola Moto G

Pak ditë më parë Motorola ka publikuar smartphone-in Moto G dhe u duk sikur një ëndërr që u bë realitet sidomos për ata që...

Lansohet Moto G me çmim prej 179 $

Gjatë konferencës për shtyp që kemi shfaqur dje drejtpërdrejt nga Sao Paolo, Brazil, Motorola ka prezantuar zyrtarisht smartphone-in e fundit Moto G, një smartphone...

Motorola Moto G të lansohet me 13 Nëntor

Javën e kaluar kanë rrjedhur disa pamje dhe disa specifika të smartphone-it të ardhshëm nga Motorola, d.m.th Moto G, kurse tani siç duket Google...