Motorola
Fillimi Etiketat Motorola

Etiketa: Motorola

Verizon do të prezantoj smartphone të ri Motorola Droid me 27...

Verizon sapo ka lajmëruar se do të prezantoj modele të reja të smartphone-ve Motorola Droid. Më datë 27 Tetor kompania do të organizoj një ngjarje në qytetin...

Lansohet Moto E i ri me LTE dhe ekran më të...

Kompania Motorola për ditën e sotshme kishte paralajmëruar se do të jap një lajm të rëndësishëm dhe si duket e ka bërë. Ata zyrtarisht...

Disa pajisje Nexus 6 raportohen të jenë me defekt

Nëse keni fatin të zotëroni një Google Nexus 6, kini kujdes nga një defekt i cili u ka ndodhur disa prej zotëruesve të këtij...

Zyrtare: Lansohet Motorola Moto Maxx

Motorola ka prezantuar modelin Moto Maxx i cili është identik me modelin ndërkombëtar Verizon Droid Turbo. Moto Maxx vjen me ekranin QHD 5 inç me...

Finalizohet blerja, Motorola tani pjesë e Lenovo-s

Motorola Mobility tashmë zyrtarisht është pjesë e familjes Lenovo, pas blerjes 2.91 miliardë $ e cila ishte publikuar në muajin Shkurt, e që tani është finalizuar. Brendi Motorola nuk...

Verizon prezanton super-smartphone-in Motorola Droid Turbo

Operatori Verizon gjatë një konferencë për shtyp dje në qytetin e New York-ut ka njoftuar për smartphone-in e ri dhe shumë të fuqishëm Motorola...

Motorola njofton për pajisjet që do të përditësohen në Android 5.0

Nexus 6 do të jetë produkt i parë nga Motorola që vjen me versionin më të ri të sistemit operativ Android 5.0i koduar me...

Zyrtarizohet Motorola Moto 360

Motorola më në fund ka zyrtarizuar orën e mençur Moto 360 dhe pajisja tani më është dispozicion për të blerë në SHBA me çmim...

Raportohet se Nexus 6 do të prodhohet nga Motorola

Krahas smartphone-it të tyre të ri Moto X+1, Motorola thuhet se është duke punuar edhe në një pajisje të re Nexus, e koduar Shamu,...

Zyrtarizohet Motorola Moto E për vetëm 117 $

Dje kemi bërë njoftimin se smartphone-i Motorola Moto E është listuar në një ueb faqe braziliane për shitje online edhe pse ky i fundit ende...

Moto E shfaqet për shitje online para së të lansohet zyrtarisht

Tecnoblog ka hasur në listimin e smartphone-it të përfolur Moto E në një uebfaqe braziliane për shitje online, Fast Shop. Aty është parë gjithashtu...

Rrjedhin karakteristikat e smartphone-it “Moto E”

Sipas spekulimeve të një rrjeti brazilian, Motorola është gati të lansoj një smartphone të ri, super të lirë, të quajtur sipas tyre Moto E....