Mozilla Firefox
Fillimi Etiketat Mozilla Firefox

Etiketa: Mozilla Firefox

Lansohet versioni i ri Firefox 29

Mozilla ka lansuar versionin e ri të Firefox 29 i cili është një përditësim i madh për kompaninë  duke sjellë një dizajn të ri...

ZTE në bisedime për smartphone Mozilla në Evropë

Kompania kineze ZTE është duke punuar në një smartphone të ri që thuhet se do të përdorë sistemin operativ Mozilla Firefox, dhe po mendojnë...