Mushkin
Fillimi Etiketat Mushkin

Etiketa: Mushkin

Mushkin njofton për diskun SSD Chronos 960GB

Bota me disqe SSD (solid state drives) po vazhdon të zgjerohet në drejtim të kapacitetit dhe shpejtësisë, dhe në të ardhmen ka të ngjarë se...

Mushkin shfaq diskun 480GB mSATA SSD

Mushkin këtë javë ka shtuar një disk solid state drive (SSD) në serinë e tyre, duke njoftuar kështu për prodhimin e diskut të parë...