MWC 2014
Fillimi Etiketat MWC 2014

Etiketa: MWC 2014

Galaxy Tab 4 dhe Galaxy Gear 2 të debutojn në MWC

Samsung si duket do të ketë rolin kryesor në ngjarjen Mobile World Congress (MWC) në Barcelonë. ZDNet Korea raporton se Samsung përveç prezantimit të...

Samsung dërgon ftesa për ngjarjen “Unpacked 5”

Sipas thashethemeve, Samsung është thënë të prezantoj modelin e smartphone-it të ardhshëm Galaxy S5 në ngjarjen MWC 2014. Sigurisht se këto thashetheme tani po...

Nokia dërgon ftesa për konferencë për 24 Shkurt në MWC

CES 2014 tani ka filluar të harrohet kurse në anën tjetër përgatitjet kanë filluar për ngjarjen e radhës Mobile World Congress (MWC 2014) që...