Nest
Fillimi Etiketat Nest

Etiketa: Nest

Nest prezanton kamerën e tyre të parë për ambiente të jashtme

Në muajin qershor, ka pasur thashetheme se kompania Nest (prodhues për automatizimin e shtëpive) është duke punuar në një kamerë për ambiente të jashtme....

Google dëshiron të shfaqë reklama në frigoriferë, ekrane të makinës dhe...

Ambicia e Google-it për të fituar para me reklama mund të shkojë më tej se sa mund ta kishit imagjinuar. Kompania është shprehur në...