Nexus 4
Fillimi Etiketat Nexus 4

Etiketa: Nexus 4

Rrjedhin video pamjet e versionit Android 4.3

Përderisa Google pritet të nxjerrë versionin e ardhshëm të platformës së saj mobile, Android 4.3 gjatë javës së ardhshme, një video e tij ka...

LG njofton për smartphone-in Nexus 4 me ngjyrë të bardhë

LG ka njoftuar për modelin me ngjyrë të bardhë të smartphone-it Google Nexus 4, dhe sipas tyre pritet të përurohet ditët e ardhshme në qytetin...

Zbulohen të dhëna të reja për Nexus 5

Nexus 5, ky është emri i supozuar i gjeneratës sӫ ardhshme të smartphone-it të Google. Kjo pajisje pritet që të jetë krejt ndryshe nga pajisjet...

Google Nexus 4 në dispozicion për shitje

(Ekskluzive) Për të gjithë ata që kanë qenë duke pritur për të blerë smartphone-in Google LG Nexus 4, me kënaqësi ju njoftojmë se pak minuta...