Nexus 7
Fillimi Etiketat Nexus 7

Etiketa: Nexus 7

Google Nexus 7 do të prodhohet nga LG

Modeli i fundit i serisë tani më të njohur globalisht Nexus, Google Nexus 6 është prodhuar nga Motorola, ndërsa versionet e mëparshme janë bërë...

Prezantohen Google Nexus 7 2, Android 4.3 dhe Chromecast TV

Google Nexus 7 2 Siç edhe pritej, Google e bëri prezantimin e versionit të ri të tabletit Nexus 7, i cili do të bëj debutimin e tij...

Google përgatitet të prezantoj gjeneratën e dytë të Nexus 7

Bashkë me versionin Android 4.3 Jelly Bean thashethemet janë se edhe gjenerata e dytë e tabletit të suksesshëm Nexus 7 nga Google pritet të...

Vlerësim: Google Nexus 7

Parathënie Mendimet për Nexus 7 janë mjaftë mbresëlënëse. Nexus 7 përmban një procesor katër bërthamorë (quad-core) Tegra 3 me 1 GB RAM dhe me 8,16...

Google Tablet për 99 $

Google është duke përgaditur dy versione të reja të Nexus 7 qe pritet të jenë më të hollë dhe do të përdorin LCD panelet...

Tableti Google Nexus 7 për shitje ne disa shtete te Evropës

Google Nexus 7 tani për shitje në disa vende te Evropës (Francë, Gjermani dhe Spanjë) nëpërmes dyqaneve të Google Play Store-it. Të dy modelet 8GB...

Huawei MediaPad 7 Lite

Vjen edhe një tabletë me Android – fjala është për modelin MediaPad 7 Lite nga Huawei i cili me specifikacionet e tij do t’i...