Nexus Phone
Fillimi Etiketat Nexus Phone

Etiketa: Nexus Phone

Brenda 30 ditëve smartphone i ri Nexus nga Google

Thashëthemet e fundit janë që brenda një apo dy muajve të ardhshëm ne do të shohim një smartphone Nexus, si dhe përditësimin (update) për...