Nexus
Fillimi Etiketat Nexus

Etiketa: Nexus

Google Nexus 6P shumë lehtë i thyeshëm!

A thyhet lehtë smartphone-i Nexus 6P? Dy videot e më hershme nëse nuk i keni parë kanë pasur rezultate krejtësisht të ndryshme, por një...

LG Nexus 5X fillon shitjet në disa shtete

LG ka njoftuar se smartphone i tyre i ri Nexus 5X nga sot është në shitje vetëm në disa shtete të caktuara. Pajisja ka dalur në...

Raportohet se Nexus 6 do të prodhohet nga Motorola

Krahas smartphone-it të tyre të ri Moto X+1, Motorola thuhet se është duke punuar edhe në një pajisje të re Nexus, e koduar Shamu,...

Filloi i përditësimi i versionit Android 4.4.4 për pajisjet Nexus

Muajin e kaluar Google kishte përgatitur përditësimin e versionit Android 4.4.3 ndërsa tani kompania ka lansuar një version të ri të KitKat, Android 4.4.4 për...

Shfaqen koncepte të shumta për smartphone-in Nexus 5

Pas pamjeve që kanë rrjedhur për Google Nexus 5 në videon të cilën është paraqitur zyrtarizmi i Android-it 4.4 KitKat, sipas thashethemeve është çështje...

Google Nexus 4 dhe Nexus 10 nga sot në shitje

Sot, me 13 Nëntor 2012. Gjiganti Google pritet të publikoj dy produkte të reja e të shumë pritura. Është fjala për smartphone-in Google Nexus...