Nikon D7100
Fillimi Etiketat Nikon D7100

Etiketa: Nikon D7100

Nikon zbulon foto-aparatin digjital D7100

Nikon ka zbuluar foto-aparatin e tyre të ri , 24 megapixel me karakteristika të ndryshme dhe specifika të larta, duke përfshirë këtu edhe lidhjen WiFi. Modeli...