Nokia 130
Fillimi Etiketat Nokia 130

Etiketa: Nokia 130

Microsoft prezanton Nokia 130 me dy SIM kartela

Microsoft njoftoi se në fund të këtij tremujori do të lanson në treg modelin e ri Nokia 130 në dy versione me një dhe...