Nokia 505
Fillimi Etiketat Nokia 505

Etiketa: Nokia 505

Lansohet Nokia Lumia 505 me specifika të ulëta

Nokia ka lansuar smartphone-in e fundit të saj me specifika të ulëta që quhet Nokia Lumia 505, dhe është i ngjashëm me versionin Lumia...