Nokia Asha 210
Fillimi Etiketat Nokia Asha 210

Etiketa: Nokia Asha 210

Lansohet smartphone-i me tastierë QWERTY “Nokia Asha 210”

Është lansuar zyrtarisht smartphone i ri nga Nokia i quajtur Nokia Asha 210, i cili vjen me tastierë të plotë QWERTY dhe përmban ekranin...