Nokia Lumia 1020
Fillimi Etiketat Nokia Lumia 1020

Etiketa: Nokia Lumia 1020

Zyrtare: Nokia lanson smartphone-in Lumia 1020

Nokia tanimë zyrtarisht lansoj smartphone-in Lumia 1020 të koduar dhe përfolur më parë si Nokia EOS. Kemi parë tashmë disa nga fotot që janë publikuar online...

Nokia Lumia 1020 mund të jetë emri zyrtar për Nokia EOS

I shumë përfoluri Nokia EOS me kamerë 41 megapikselë është paralajmëruar të lansohet më datë 11 Korrik në një konferencë të organizuar nga Nokia...