Nokia Lumia 630
Fillimi Etiketat Nokia Lumia 630

Etiketa: Nokia Lumia 630

Prezantohen Lumia 630 dhe Lumia 635

Nokia përveç zyrtarizimit të modelit Lumia 930, ka prezantuar edhe dy smartphone të tjerë, Lumia 630 dhe Lumia 635. Të dy modelet janë  me Windows...

Javën e ardhshme, Nokia prezanton dy smartphone të ri

Microsoft pritet të lansoj versionin Windows Phone 8.1 në konferencën e tyre vjetore BUILD e cila fillon javën e ardhshme, kurse tani edhe Nokia...