Nokia Lumia 635
Fillimi Etiketat Nokia Lumia 635

Etiketa: Nokia Lumia 635

Prezantohen Lumia 630 dhe Lumia 635

Nokia përveç zyrtarizimit të modelit Lumia 930, ka prezantuar edhe dy smartphone të tjerë, Lumia 630 dhe Lumia 635. Të dy modelet janë  me Windows...