Nokia Lumia 730
Fillimi Etiketat Nokia Lumia 730

Etiketa: Nokia Lumia 730

Microsoft lanson dy modele, Lumia 730 dhe 735 për Selfie

Microsoft njoftoi për dy modele të reja të modelit tani më të njohur Lumia, Lumia 730 dhe Lumia 735, të dedikuara për Selfie. Të dy...

Microsoft së shpejti prezanton Nokia Lumia 730

Microsoft pritet të njoftojë për një numër të madh të pajisjeve të reja në ngjarjen IFA e cila fillon të mbahet këtë javë dhe...