Nokia Lumia 735
Fillimi Etiketat Nokia Lumia 735

Etiketa: Nokia Lumia 735

Microsoft lanson dy modele, Lumia 730 dhe 735 për Selfie

Microsoft njoftoi për dy modele të reja të modelit tani më të njohur Lumia, Lumia 730 dhe Lumia 735, të dedikuara për Selfie. Të dy...