Nokia Lumia 928
Fillimi Etiketat Nokia Lumia 928

Etiketa: Nokia Lumia 928

Nokia Lumia i ardhshëm do të zbulohet nesër

Nokia ka lansuar një video në të cilën shihet një smartphone i ri që ka dukjen e një pajisje të veshur me alumin. Është...

Nokia Lumia 928, reklamohet para lansimit

Nokia Lumia 928, i cili pritet të jetë një smartphone ekskluziv për Verizon Wireless, gjatë dy javëve të shkuara është përfolur shumë. Ai pritet të ketë...

Nokia Lumia arrin rekord në shitje

Seria e smartphone-ve Nokia Lumia janë si rezultat i marrëveshjes miliona dollarësh në mes të prodhuesit finlandez Nokia dhe Microsoft. Kompania Nokia sistemin e...