Nokia Lumia Icon
Fillimi Etiketat Nokia Lumia Icon

Etiketa: Nokia Lumia Icon

Nokia Lumia Icon para lansimit shfaqet në uebfaqen e Verizon-it

Verizon dhe Nokia pritet që së shpejti të njoftojnë për smartphone-in Nokia Lumia Icon ose ndryshe Lumia 929. Imazhet të këtij smartphone-i kanë rrjedhur...