Nokia X2
Fillimi Etiketat Nokia X2

Etiketa: Nokia X2

Video Praktike dhe Shpaketim: Nokia X2 Dual SIM

Microsoft smartphone-in Nokia X2 Dual SIM e kishte lansuar vitin e kaluar, në kohën kur ende ishte bashkë me kompaninë Nokia. Arsyeja pse kemi zgjedhur...

Lansohet Nokia X2 me Android, kushton vetëm 99 €

Microsoft ka lansuar sot modelin e ri të smartphone-it Nokia X2, duke e shfaqur si një model të përmirësuar të Nokia X i cili ishte lansuar...

Nokia X2 Android Smartphone lansohet javën e ardhshme

Nokia është duke u përgatitur për të lansuar smartphone-in e ri Nokia X2 me platformën Android të hënën e ardhshme. Modeli i ri X2 nga...