Oculus
Fillimi Etiketat Oculus

Etiketa: Oculus

Oculus dhe Samsung pritet që së bashku të krijojnë produkte të...

Kompania Oculus tani në pronësi të Facebook-ut po punon ngushtë me kompaninë Samsung për të krijuar Samsung Gear VR, kufjet virtuale si në realitet...