Oferta
Fillimi Etiketat Oferta

Etiketa: Oferta

Sprint vjen me oferta joshëse për festat e fundvitit

Pas shumë befasive me oferta promovuese kompania e tretë më e madhe në SHBA për shërbimet e telefonisë dhe internetit  Sprint Nextel tani po...

Edhe IPKO me ofertë të re

Siç po shihet te dy operatorët ne Kosovë, Vala dhe Ipko janë përgatitur për verë. Pas Vala-s, edhe IPKO me ofertë të re "EJA...