Olympus VH-520
Fillimi Etiketat Olympus VH-520

Etiketa: Olympus VH-520

Olympus prezanton aparatin digjital të ri VH-520

Olympus ka prezantuar aparat fotografik digjital të ri VH-520, që posedonn inçizim me definicion të lartë 1080p, si dhe shumë karakteristika tjera. Bashkë me dizajnin...