Olympus
Fillimi Etiketat Olympus

Etiketa: Olympus

Olympus prezanton aparatin digjital të ri VH-520

Olympus ka prezantuar aparat fotografik digjital të ri VH-520, që posedonn inçizim me definicion të lartë 1080p, si dhe shumë karakteristika tjera. Bashkë me dizajnin...

Sony investon 644 milion në Olimpus

Kompania Sony të premten ka njoftuar se ka bërë një investim të rëndësishëm në kompaninë Olympus, në një marrëveshje të përbashkët që arrijnë vlerën...