Onda V919 3G Air
Fillimi Etiketat Onda V919 3G Air

Etiketa: Onda V919 3G Air

Lansohet kloni kinez i iPad-it me dy platforma, Android dhe Windows...

Herën e fundit ishte Nokia ajo që kishte lansuar një tablet të ri me Android e që dukej gati i ngjashëm me iPad mini....