Onda
Fillimi Etiketat Onda

Etiketa: Onda

Lansohet kloni kinez i iPad-it me dy platforma, Android dhe Windows...

Herën e fundit ishte Nokia ajo që kishte lansuar një tablet të ri me Android e që dukej gati i ngjashëm me iPad mini....